Takım

Survivor All Star’da Gözyaşları Sel Oldu

Survivor All Star’da dün akşam rekabet düzeyi çok yüksek ödül oyunu oynandı. Oyun sonrasında ise her iki taraf da gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor All Star’da finale adım adım yaklaşılıyor. Dün akşam oynanan son oyunda, iki takım iletişimim oyununda karşı karşıya geldi. Yeni dönemde takımlar için sıfırlamaya giden yapım ekibi, yeni dönemde geriden gelme gibi bir durumun olmayacağını, açıklanan ödüllerin direk takımlara verileceği ifade edildi. Dün akşamki iletişim oyununda, oyuncular iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Ailelerinden gelen görüntülü mesajları izleyeceklerini öğrenen oyuncular, zorlu parkurlarda üstün gelmeye çalıştı. Oyunların ardından üstünlük kuran taraf Kırmızı Takım oldu.

Gözyaşları Sel Oldu

Kırmızı takım oyunu kazanarak görüntülü mesajları izleyeceği için, mavi takım ise böylesine büyük bir ödülü kaybettikleri için gözyaşlarını tutamadı.  İletişim ödülü öncesinde “Çocukları görmek çok iyi gelecek. Artık zaman çok uzun. Herkes çok özlemiştir. Anne olunca daha duygusal oluyoruz. Eşimi de çok özledim. Onun da sesini duymaya, görüntüsünü görmeye ihtiyacım var. Bugün yine elimizden geleni yapacağız.” diyerek duygularını dile getiren Ogeday, en çok üzülen isimlerden birisi oldu.

Survivor All Star

Nagihan ise “Anne-baba olmak çok başka bir şey. Onlar orada savaş veriyor biz burada savaş veriyoruz. 2016’da çocuğumun ilk adımını görememiştim. Anne-baba özlemi çok fazla evet ama evlat başka bir şey. Atakan’ın çocuğunun yürüyüşünü görmemesini ben yıllar önce yaşamıştım ve bunu kimseye anlatamamıştım. Onu o kadar iyi anlıyorum ki. Şu an gerçekten bambaşka moddayken başka moda geçtik. Bu duygusallık bizi bitirecek.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Düello Heyecanı Yaşanacak

İletişim ödülü sonrasında oyuncuları zorlu düellolar bekliyor. Kadınlar arasında yapılacak düellolarda potada 4 isim yer alıyor. Aleyna, Berna, Damla ve Merve arasında oynanacak oyunların ardından adaya veda eden isim bu akşam belli olacak.

habercilimli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu